Cviky rozhodně nejsou lehké, to máš pravdu. Klidně si dej třeba méně opakování a s každým dalším tréninkem podle svých sil můžeš přidávat. Ten nový stimul je vždy náročný. Ale když vytrváš, tělo se rychle adaptuje a budeš to zvládat lépe a lépe, jak budeš sílit.
