V takovém případě je nejjednodušší hotové jídlo zvážit a rozdělit ho na polovinu. A započítáš si polovinu vstupních ingrediencí. Pokud třeba pro sebe děláš menší porci a pro manžela větší, tak můžeš gramáž celého hotového jídla vydělit 5 a sobě dát 2 díly a jemu 3 díly 🙂 Snad je to pro tebe takto srozumitelné. Dělám to tak se svým manželem doma běžně, když chci dodržovat nějaký přesný plán.
