Není vůbec na místě se obávat, že bys s nějakou váhou mohutněla. Vol takovou zátěž, abys s ní zvládla odcvičit daný počet opakování a maximálně 2 navíc by byly už na doraz. Ne tak, že odcvičíš 10 opakování, ale kdybys chtěla, zvládneš ještě dalších 10. To je moc lehká váha a nebude pro tebe efektivní v budování a formování svalů. Věř, že proto, aby ti rostly svaly do nechtěného objemu, bys musela usilovně dřít a dřít roky. Určitě to není něco, co by se ti stalo nechtěně náhodou 🙂
