Pokud píše členka s dotazem do 3 měsíců od porodu, co má cvičit, je důležité se zeptat,, zda prošla nějakým cvičením na bříšní stěnu a pánevní dno. A pokud prošla nějakým cvičením a je vše po porodu v pořádku a žádné problémy po těhotenství nemá (diastáza, únik moči, bolesti zad..), tak doporučit FIT MÁMU, kde se jedná o cvičení na 15-20 minut, které je intenzivnější na spalování i zpevnění celého těla.
Pokud se členka potýká s nějakými potížemi, tak určitě zvolit program Do formy po porodu - část Po šestinedělí.
Pokud nic necvičila, tak automaticky doporučit jako první program Do formy po porodu, kde je jemný začátek s jistotou toho, že břišní stěna a pánevní dno bude dobře zregenerované a v dobré kondici, než se pustí do náročnějšího programu.
