Máš pravdu, že při kojení je třeba nastavit kalorie výše. Pokud si počítáš makroživiny, tak si můžeš přidat ty tuky a sacharidy. Pokud se chceš řídit podle tabulkového systému, tak doporučuju zkusit přidat 50 g sacharidové potraviny v denním přídělu a 70 g oříšku / semínek v týdenním přídělu (to je cca 250 kcal). Zkus to pár dní a uvidíš, jak se budeš cítit. Případně, kdybys měla hlad, byla unavenější, navyš ještě o trochu víc.

Nenašla jsi to, co jsi hledala? Napiš nám.

Související články