To je dobrá a praktická volba zopakovat si jeden den víckrát po sobě. V podstatě je to tak, že to nesedí, protože týdenní příděl není rozložený rovnoměrně tak, že bys od každé skupiny měla přesně 1/7 v každém dnu. Třeba u avokáda by to bylo nepraktické dávat 1/7. Ale současně jsme to rozvrhly promyšleně tak, aby příjem kalorií a makroživin na den byl v jednotlivých dnech +/- stejný. Například: když nemáš někde avokádo, máš tam zase více oříšků/semínek. Pro tebe to tedy znamená to, že když si vezmeš celý den v kuse, nemusíš už řešit, jestli ti bude sedět týdenní příděl. Doufám, že jsem to popsala srozumitelně 🙂
