Není to nutné. Když máš program navolený, tak si tréninky jen odklikej, že je nemáš odcvičené a začni znovu od 1. týdne.
Druhá možnost je, že si na nástěnce dáš změnit program. Vybereš si jakýkoliv jiný, než ten, co teď máš a pak zopakuješ tu změnu a zvolíš si ten původní, který chceš cvičit. On ti začne od samého začátku.
