Když nestihneš některý trénink odcvičit, můžeš si ho posunout do jiného dne v týdnu a třeba ty kratší (např. kardio a břicho) si spojit.
Nebo místo kardia si dát nějakou delší a svižnější procházku. Vždy podle tvých možností si to udělat nějak flexibilní. Když během týdne opravdu nestihneš všechny tréninky, nevadí. Jen navaž tam, kde jsi skončila.
Není určitě žádoucí tréninky přeskakovat.
Důležitější, než kalendářní týden, je tvůj postup v rámci celého tréninkového plánu.
To samé platí, kdybys onemocněla a třeba nemohla týden cvičit vůbec. Nebudou ti pak už sice sedět dny v týdnu, ale na to není třeba se upínat. Prostě vždy odcvičit další trénink, který následuje.
